Přesto, že jsem se narodila a žila v rodině, kde dle rodičů každý, movitější člověk byl zloděj, neměli jsme nikdy ani starou škodovku. Jezdili jsme na dovolenou k blátivému rybníku, vždy pouze do chatek, ve kterých jste se ani nepostavili. Nyní žiji šťastný a spokojený život s dostatkem peněz.

Učím své děti, že všechno je možné, pokud vážně budou chtít a něco proto udělají. Podporuji je ve všem co chtějí vyzkoušet, na dovolenou jezdíme 3x ročně k moři a v zimě na hory, zkrátka žijeme jiný, lepší život 🙂

Nic z toho by nebylo, pokud bych se nezměnila já sama. Věděla jsem, že chci žít jinak a na plno, ne jen přežívat a čekat na to, co přijde.

Moc mi pomohly knížky, setkání s botatými lidmi a hlavně má touha.

Minulý měsíc jsem odpočívala na pláži a přemýšlela  jsem, jak bych Vám co nejvíce pomohla, abyste byli spokojení a bohatí a uvědomila jsem si, že já sama jsem začínala čtením knížek. U toho odpočinku jsem jednu novou také napsala, je to Bible zdraví a najdete ji zde >>

K tomu, abych žila jinak a lépe, mi pomohly dvě knihy, které mi změnily život a jsem si jistá, že pomohou i Vám. Určitě nemusíte běžet hned do knihkupectví, poptejte se v knihovně.

Jednou z knížek je  „Štěstí není náhoda“ od Kay Pollaka, tou bych doporučovala začít.

stesti

Druhým tipem, jak změnit své myšlenkové pochody, zažité vzorce, které nám brání v tom, abychom byli bohatí, je knížka “ Jak myslí milionáři “ od T. Harva Ekera. Až tuhle knížku dočtete, budete mít jiný pohled na svět.

milion

Tyto knížky Vám budou skvělým pomocníkem na cestě za penězi, pak už se můžete začít ohlížet po příležitostech. Jednou z nich je i síťový marketing, mám spoustu ohlasů, někteří znáte možnosti, ale většina lidí se bojí prodeje, protože jim nesedí produkty.

Napsala jsem nový eBook  zdarmaBible zdraví  kde jsou tipy a rady,  jak zatočit s nemocemi bez chemie. Zde se mimo jiné setkáte s produkty, se kterými pracuji já, a sami se tak můžete přesvědčit, jak zajímavě a hlavně užitečně může Váš síťový byznys vypadat.

Přeji Vám příjemné a naučné čtení a těším se na dotazy a e-maily.

Dáda

Komentáře

Pin It on Pinterest

Share This