Stálé připomínání.

V pátek jsem si byla odpočinout na koncertě Pavla Šporcla v basilice v Krupce a víte co jsem si odnesla?

Však se to dozvíte, bylo narváno, všichni chtěli vidět a slyšet mistra na živo. Pan mistr Šporcl, vyndal své modré housle a začal koncert, který prokládal otázkami ohledně hudby a svým životním příběhem.

A u příběhu to začalo, opět jsem zaslechla POKUD CHCETE NĚCO DOKÁZAT, MUSÍTE PROTO NĚCO UDĚLAT“.

Z úst tak úspěšného houslisty to znělo téměř jako rozkaz a já přemýšlela jen nad tím, co vylepšit, komu ještě více pomoci k dostatku peněz. Ještě vyprávěl, že, když začínal hrát na housle, tak cvičil okolo 10 minut denně a nyní jsou z toho  až 4 hodinky, ale stálo to za to je pan MISTR a co víc, svou práci má i jako koníčka, kterým  si vydělává pěkné peníze.

Pak nevím co bylo dál, já měla již jiný program v hlavě.

Co mi logicky vyplývá je otázka. Máte svou práci rádi? Těšíte se tam?

Dříve jsem to také měla jako nutnost, ale to se změnilo, když jsem měla neustále málo peněz a hledala   odpověď proč tomu tak je. Moc mi pomohla knížka od Zdeňky Jordánové “ Moje peníze“, zde jsem pochopila jak s penězi zacházet, jak o nich smýšlet atd.

Další knížka, která mě tvrdě probrala ze snu je „Proč jste tak hloupí, nemocní a bez peněz“ od Randyho Gage. Byl by dlouhý seznam, toho, co Vás může posunout, ale nejlepší je to zažít. Já už vím jak a je to i super práce, pokud tápete, mrkněte zde >>>

Když jsem pochopila tok peněz tak, aby má peněženka byla stále plná a účet vždy připraven v pohotovosti bylo nutné vymyslet za co budu ty prachy utrácet?

Tak následoval cíl, jak bychom s chtěli mít ve stáří a pak se vše začalo vyjasňovat, takže jsme zase u toho “ POKUD NĚCO CHCETE ZMĚNIT MUSÍTE NĚCO ZMĚNIT“  jinak logicky nelze očekávat jiný výsledek, než máte nyní.

Pokud to máte podobně a chcete změnit své finanční nastavení, stanovit si Váš cíl, jak chcete žít v budoucnosti, pomoc najdete zde >>>

Přeji Vám, abyste svou práci měli alespoň trošku rádi a vydělávali si slušné peníze. Pokud ne HLEDEJTE a nebojte se ZMĚNY.

Nabídky firem na novou práci najdete  I ZDE

 

Komentáře

Pin It on Pinterest

Share This