Krásný den,

dnes mám zvláštní příspěvek, byla jsem pozvána k rozhovoru od koučky Lindy Berger, která se zabývá vnitřními bloky k bohatství a penězům.

Sama uvádí že, cituji „ve svých programech už ale nikomu neradím, jak peníze vydělávat. Cest je spousta a se správným vnitřním nastavením, může každá vést k cíli„.

Jednou z cest k úspěchu a penězům je MLM nebo také síťový marketing. Můj dnešní host Dáda Frenclová, se před 5 lety touto cestou vydala a dnes o tom píše. Dáda je také autorkou eBooku zdarma „ O tři kroky blíže k vašim penězům„, jakož i placeného eBooku“ Penězovod moje továrna na peníze„. Je to žena, která miluje obchod, komunikaci a setkávání s lidmi. Ráda se učí nové věci a jde vstříc svým cílům.

A nyní už k Dádě:

Co pro tebe znamená pojem bohatství?

Bohatství je pro mne žít každou chvíli vědomě a naplno, mít opravdové přátele, šťastnou, zdravou rodinu, práci, která mne baví a má přesah. Večer v klidu ulehnout a moci říct, to byl fajn den všechno, co jsem dnes udělala, mělo význam a já to dělala tak jak nejlépe umím.

Jak a proč jsi, se rozhodla dělat, to co děláš?

Proč jsem se rozhodla dělat tuto práci? Byli jsme unavení, nemocní a tak nějak bez chuti žít. Kamarád mi nabídl Ječmen s tím, že nám udělá dobře. Byli jsme ve stavu, kdy se nedalo nic zkazit a tak jsme se do něj pustili. A začaly se dít divy, zlepšilo se nám zdraví, vitalita i psychika. Bylo to tak silné, že jsem to řekla všem okolo a prodej šel jak po drátkách. Změna byla hodně viditelná a já bych nikdy nemohla šířit něco, o čem bych nebyla přesvědčena, takže mám důvěru okolí. pasiPozději jsem zjistila, že se dá tvořit i pasivní příjem a to  tedy byla nabídka! Navíc spolupráce a celý proces učení je pravdivý, funkční a vede k výsledkům. Je tu super parta, nejsem sama a mohu se vždy na někoho obrátit. Každý přeci umíme něco jiného a tak se doplňujeme a učíme navzájem. Toto vše, včetně návodů z praxe se dočtete také v Penězovodu, který jsem napsala proto, aby se nikdo nebál síťového marketingu, třeba jen někdy slyšel špatnou prezentaci. Nebo mu nesedl nabízený produkt, ale o tom všem se dočtete v knize.

Jaké jsou hlavní plusy tvé práce?

Co se týče výhod mé práce jednoznačně možnost vytvoření pasivního příjmu, netvrdím, že je to za půl roku, ale i kdyby, to mělo trvat pět let a poté bych žila jen podle svých přání a snů tak to stálo za to. Uchvátilo mne kouzlo geometrické řady (i to najdete v Penězovodu a platí pro všechny druhy činností). S dostatkem peněz získám samozřejmě také nejdražší devizu a tou je volný čas.

Myslíš, že je to cesta pro každého?

Zda je to cesta pro každého? Pro každého kdo chce žít na plný plyn, kdo se rád učí nové věci, nebojí se neúspěchu a bere ho jako novou výzvu. Vytrvalost a oddanost je štědře odměněna. Navíc co se zde naučíte, využijete ve všech oblastech.  Co jsem se naučila já? Komunikaci, plánování, nebrat si odmítnutí jako něco špatného (každý má přeci svobodnou vůli), neřešit vše jako překážku, ale výzvu k dalším akcím, pozitivní myšlení a další.

Co si myslíš, je největší obtíž na cestě a jak jí překonat.

Největší obtíž? Asi nedůvěra v sebe sama, že to zvládnu, ale od toho jsou parťáci, aby vás podrželi. Článek přesně o tom najdete zde a přispěla mi i manažerka naší sítě. Chodit jsem se také naučila, jen to chvíli trvalo. Vůbec jsem tenkrát nepochybovala o tom, že to zvládnu a chodím.  Každý má někdy slabší chvilku a někdy mě napadne, zda je to správná cesta, ale odpověď dorazí okamžitě, ihned přijde nějaká větší objednávka, nebo někdo zavolá o radu. Zkrátka nějaké potvrzení toho, že to dělám dobře.

Pokud se chcete o Dádě Frenclové dovědět více, jděte na www.dadafrenclova.cz

Chcete se dozvědět více o síťovém marketingu? Mrkněte na Penězovod

Děkuji za rozhovor Linda 🙂

 

 

Komentáře

Pin It on Pinterest

Share This