Magnet na peníze.

Co kdyby Vám někdo řekl, teď vyčleníme pár hodin týdně a za rok, dva můžeš mít vyřešeny své peníze navždy.

Pak budeš pracovat pro radost ne pro peníze. Jak Vám to zní?

A je to možné. Dokonce znám paní, která šla nyní do důchodu a v síťovém marketinku začínala před 4 lety. Je to srdnatá duše a ve snu by ji nenapadlo, že může pomáhat lidem za tak milé peníze.

Teď má důchod jako drobné kapesné, protože v mlm již vydělává okolo 50.000 Kč za měsíc. Je z ní úplně jiný člověk, jinak jedná, jinak se chová, jiné peníze vydělává, s jinými lidmi se stýká. Zkrátka je kompletně vyměněná, takže to jde jen chtít, pak můžete i mít :-).

Je mým vzorem a inspirací zároveň, když odcházím z porady to je nápadů, najednou máte pocit, že to musíte říci opravdu všem, tak úžasné možnosti to jsou. Mým hlavním námořníkem je syn oné paní, viděl a pochopil tu nezávislost časovou i finanční a už v tom jede celá rodina, včetně přítelkyně.

No řekněte sami peníze a svoboda, to stojí za ten pokus, nemáte co ztratit, naopak získáváte.

Jak najít ten správný systém můžete zjistit zde >>>

Stáváte se strůjci svého osudu.

Zde je reakce na tento článek:

Když mi Dáda poslala tento článek, tak jsem se usmívala a bylo mi příjemně. Nikdy v životě jsem si nepomyslela, že se mi tohle stane. To, co teď žiji, považuji za druhý život. Ten „první“ končil dost nešťastně, ale změnilo mi to myšlení.

Když to dokázala jedna zcela obyčejná, ztracená a opuštěná ženská, může to dokázat každý, kdo to myslí upřímně a vážně, ten se bude krásně realizovat v síťovém marketingu.

Chci být příkladem a podporou pro všechny, kteří chtějí změnit svůj život. Považuji se dnes za kouče změny, kouče na cestě k sobě a tudíž na cestě ke štěstí, k lásce a zdraví. Tato práce je obrovským naplněním mého života a dává mu smysl. Proto Dády článek byl pro mě velikým pohlazením.

Jarka Vondráková

Jak najít ten správný systém pro Vás se dočtete zde >>>

 

Komentáře

Pin It on Pinterest

Share This