Víte, jak se budete mít v roce 2017?  Záleží to jen a jen na Vás. Já osobně se budu snažit, aby pro Vás byl rok 2017 bohatší a zajímavější 🙂

Abychom žili lépe a jinak, nám pomáhají naše rozhodnutí, plány a hlavně naše činy, které nás k tomu bohatému životu dovedou.

Předsevzetí, kdy si neuváženě u sklenky sektu řeknete chci zhubnout, nebo chci zbohatnout, většinou nefungují.

Vše se musí pečlivě promyslet, naplánovat a hlavně uskutečnit.

Ukáži Vám to na příkladu: chci zhubnout 10kg, aby mne nebolela kolena, nebo protože budu pohyblivější, nebo se budu cítit více sexy a koupím si ty krásné, červené plavky v obchodě xy, za ….Kč. Jak to udělám? Abyjste dokázaly co chcete, hledejte variantu, která Vám bude vyhovovat, (např. ráda běháte třeba s kamarádkou, a tak si naplánujte 3x týdně běhání v parku. Klidně to spojte s nějakými posilovacími cviky a ještě si povíte vše, co se ten den událo).

Jak si to nejlépe naplánovat a uchovat na očích?

Jednoduchá odpověď, vytvořte si nástěnku snů a plánů. Nemusí to být vždy klasická nástěnka, může to být klidně kus lednice s magnety, nebo plakát na dveřích. Zkrátka místo, které máte často na očích.

 

Víte, že cokoli je psáno to je dáno? Tím, že to máte na očích a často o tom přemýšlíte, se vědomě posouváte ke svému cíli.

Nestačí si stanovit jen cíl, musíte také vědět, jak ho dosáhnout. Je jasné, že zatím nebudete znát přesný postup, ale můžete tušit možnosti, jak toho dosáhnout.

Co můžete změnit a udělat abyste se posouvali k Vašemu cíli? Napište si postup a kdykoli se objeví překážky, nebo nesnáze, zkontrolujte si, zda jdete správnou cestou. Možná Vás napadne i nějaká nová možnost.

Nejdůležitější pro Vás je ROZHODNUTÍ,

tím, že se rozhodnete pro nějaký cíl, vezmete svůj osud do vlastních rukou. Budou se Vám objevovat netušené možnosti, odkrývat dobrodružné cesty, kterými byste mohli jít za svým vytouženým snem. Dívejte se kolem sebe, naslouchejte a hlavně chyťte příležitost za pačesy.

Až budete přemýšlet o svých snech a přáních, vžijte se do nich a staňte se malířem svého osudu. Představujte si vše tak, jako už by se Vám to splnilo.

Uchovejte si tento krásný pocit a kdykoli se poté podíváte na svou nástěnku, znovu si to prožijte. O to lépe a snadněji, se Vám půjde po cestě k tomu, co si přejete.

 Pamatujte si  „POCITY VEDOU K ČINŮM „!

O čem všem byste měli přemýšlet?

Proto abychom byli v životě šťastní a spokojení, by měli být v rovnováze tyto tři oblasti: finance, zdraví, vztahy.

Pod tyto tři oblasti se dají zahrnout všechny ostatní. Čím více je budeme mít v rovnováze, tím lépe se budeme cítit a žít.

Finance – kam jdou Vaše peníze, jak spoříte, hypotéky, půjčky, investice, atd.

Zdraví –  jak můžete ovlivnit Vaše zdraví, zdraví celé rodiny, přátel, známých.

Vztahy – v rodině, s partnerem, s dětmi, s přáteli, na pracovišti, atd.

Pomohu Vám, aby se Vám co nejlépe přemýšlelo, na nic jste neopomněli, mám pro Vás cestu k bohatství.

V klidu si to promyslete, vyplňte a určitě budete překvapeni, co vše Vás napadne.

Už jste se pochválili za to, co jste dokázali v roce 2016?

Jestli ne udělejte to hned. Napište, čeho jste dosáhli, jak jste se posunuli, co Vám to přineslo.

Podle svých odpovědí si můžete sestavit i svou nástěnku snů a budete si jisti, že tam máte vše podstatné 🙂

Nebo si takto sepsaná přání pověsíte a přečtete si je, kdykoli budete mít volnou chvilku. Vždy si tak připomenete, jak příjemně jste se při nich cítíli.

A co dál?

HURÁ, POJĎTE NA TO, AŤ TO STOJÍ ZA TO ♥

Vy ještě nemáte eBook zdarma? “ O tři kroky blíže k vašim penězům“ je tady ⇒⇒⇒

Šťastné a bohaté dny Vám ze srdce přeje Dáda

 

 

Komentáře

Pin It on Pinterest

Share This