Chcete mít dostatek peněz?

Věřím, že po přečtení eBooku budete o 3 kroky blíže k vašim penězům.

432 lidí ví, jak mít víc peněz

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Teď jsem dočetla Tvůj Ebook a je úžasně motivační, krok po kroku jde k věci. K něčemu, co chce každý ale neví, jak. Žádné kecy okolo, prostě akce ? moc se mi libil a těším se na další !!

Darina Šindelářová

propagátorka domácí a výživné stravy , www.darinasindelarova.cz

Ahoj Dádo, přečetla jsem eBook doslova jedním dechem. Jsem moc ráda, že se ke mně dostal. Díky němu jsem si ujasnila plno běžných finančních postojů, o kterých jsem před tím vůbec nepřemýšlela a teď jsem zjistila, kolik věcí vlastně dělám špatně. Opravdu jsem si podle tvé rady vzala vše do tužky, a zjistila, že nemám správný postoj k penězům. Hned jsem začala pracovat na nápravě. Děkuji ti za tvou pomoc si vše uvědomit a moc se těším na další tvůj eBook

Pavlína

realitní receptář, www.pavlinavalaskova.cz

Tento e-book obsahuje tři základní a velmi důležité body, které je potřeba promyslet, než se pustíte do změny. Jejich realizování vám totiž pomůže směr vašeho finančního života začít měnit. Mám tyto kroky již pár let za sebou a proto mohu potvrdit z vlastní zkušenosti, že jasný cíl a změna myšlení jsou zásadní.

Zuzana Šmidrkalová

kontaktní rodičovství Srdcem k dětem, www.zuzanasmidrkalova.cz

Velmi se mi líbí tvůj e-book, nejvíce mě zaujal příběh a představa jiného života, úplně jsem se do něj vcítila a uvědomila si, že i toto je v mých silách. Vytvořila jsem si vlastní vizi. Příklady a obrázky úžasně dokreslují mojí představu o tom, jak na tom jsem a jak bych to chtěla mít.

Miroslava Křepčíková

„E-book o 3 kroky blíže k Vašim penězům, který je nejen čtivý, ale hlavně úžasně praktický a jdoucí přímo k věci. Pomohl mi přehodnotit můj pohled na peníze a hospodaření s nimi jednoduše a jasně. Na praktických příkladech jsem se naučila, jak si naplánovat svůj rozpočet a investice tak, abych měla přehled a nepřicházela o své peníze nepromyšleným a impulzivním jednáním. Děkuji“.

Blanka Bártová

poradce pro výživu a zdraví, NLP kouč , http://blankabartova.cz/

Změna myšlení o penězích je klíčem k bohatství. Někdy to bolí. Ale když se celá proměna realizuje po malých krůčcích, které jsou popsány v tomto e-booku, zvládne to každý.“

Eva Pokorná

Pin It on Pinterest

Share This