Co vše nám přinesla volba mít více peněz.

Nejtěžší je to rozhodnutí, že to chcete jinak, najednou převezmete zodpovědnost za to, že se budete mít lépe, budete mít více peněz a vše co k tomu patří.

Jakmile se rozhodnete, už jste udělali  první velký krok ke změně.

Najednou se Vám, jen tak náhodou, připlétají do cesty informace, jak vše můžete provést, potkáte inspirativní lidi, dostane se Vám do ruky poučná kniha atd.

Mezi námi děvčaty, náhody nejsou a každý je svého štěstí strůjcem.

Zkrátka cesty se začínají objevovat a pro vás je důležitý mít oči a uši na stopkách.

Nestačí být jen ve správný čas na správném místě. Ještě je nutné tu správnou chvíli vnímat a využít ten správný čas.

Zde je příběh, jak to bylo s námi.

V množném čísle píši proto, že s manželem jsme životní dvojka již 24 let a táhneme spolu za jeden provaz.

Takže jsme se rozhodli, že budeme mít dostatek peněz. Naplánovali jsme si cíl, že do důchodu půjdeme okolo 50 roku,  na dovolenou pojedeme 3x až 4x za rok. 3x moře a 1x hory. Rozhodnutí je strašně důležité, bez něho bychom se nikam neposunuli. Zničeho nic nám začali chodit zajímavé informace, potkávali jsme lidi, kteří nás inspirovali a směřovali, nabízeli se nám skvělé možnosti.Kypr 720

Jsou to velké plány, ale dokázalo to spousta jiných, co můžeme zkazit? Budeme se učit od bohatých a půjdeme cestou k dostatku peněz. Byli jsme plni nadšení, jak jsme to pěkně vymysleli. Co by jste teď udělali? Půjdete se s tímto skvělým nápadem, s tímto úžasným plánem pochlubit se vašim dosavadním přátelům a známým?

A zde jsme narazili, pochopili jsme brzy, že to nejsou ti správní přátelé a známí. To bylo řečí, „to nezvládnete, takových už bylo, jen dřina a dřina nese peníze, zaměstnanec je jistota“, no nikdo z nich neřekl „a víš, že vám to přeju“. S odstupem času jsme si uvědomili, že to byli takzvaní CUCAČI ENERGIE (pozn. autorky: takto je doma nazýváme), brzda, kterou jsme mi neviděli a nechtěli ji povolit, abychom mohli vyjet na cestu za penězi.

Vyměnili jsme tedy své staré přátele a známé za nové, víte jaká zvláštní úleva to byla? Nikdo nám teď nezávidí úspěch, oni nám ho přejí a radí nám co dál. Jsou to právě ti přátelé, kteří jsou k dispozici, když potřebujete a na oplátku zase pomůžete rádi vy jim :-).

Je to úplně něco jiného, při setkání slyšíte mám se fajn, uspěl jsem, podařilo se mi to a tamto. Není to vychloubání, je to radost z toho, že jim to jde. Pro nás je to inspirace a učení v jednom.

Tím jak se setkáváme s bohatšími, posloucháme jejich rozhovory a sledujeme jejich jednání, se učíme nejen myslet jako bohatí, ale hlavně jednat jako bohatí.

Pokud budete měnit i vy své přátele, uvidíte sami, jak moc vám to pomůže.

Páni, to je potom ta správná jízda, se správnými lidmi a okolím.

A co dělají ti „staří“ přátelé? Hádejte. Brblají do hlavy těm ostatním, že to nejde, že se musí poslouchat v práci atd.., ale také jsou tam kde byli, stejně chudí, stejně unavení a stejně mrzutí.

Takže hurá chceme být bohatí, chytří a zdraví, jak to udělat se dočtete zde……………….

 

Komentáře

Pin It on Pinterest

Share This