7 rad jak mít dostatek peněz a spokojeně žít

1) Začínat s málem – to je naprosto normální

Každý mistr začínal jako učeň. Nikdo nebude mít z jedné koruny milion přes noc. Buďte trpěliví a dosáhnete dostatku peněz.

Nemůžeš ujít tisíc mil, dokud neuděláš první krok.

Nemůžeš ujít tisíc mil, dokud neuděláš první krok.

2) Jsme tím, jak a na co myslíme

Myslete pozitivně, myslete na to, že to dokážete. Chcete přece více peněz. Stýkejte se s bohatšími lidmi, sledujte jejich chování, jednání, způsoby. Učte se a kopírujte je. Mějte peníze rádi a ony budou mít rádi Vás.

3) Nezabývejte se minulostí

Co bylo, bylo, teď chcete to jinak a to je důležité. Minulost by Vás jen demotivovala, důležité je co uděláte nyní, abyste měli jinou budoucnost. Udělejte tlustou čáru, za vším co bylo a jděte dál, dál vzhůru k bohatství.

4) Akce

Jen myslet nestačí, musíte také něco dělat. Máte svůj sen, představy, víte kolik peněz potřebujete, víte, že to dokážete. Praktický návod na stavbu své továrny na peníze nejdete zde >>>

Poté je na čase zjistit, jak to udělat a ZAČÍT.  Pokud nevíte jak, návod je zde, chystám pro Vás Penězovod, praktický návod, jak si sestavit a zprovoznit svou továrnu na peníze, brzy bude k dispozici:-)

5) Vyhrát sám nad sebou

Vyhrát sám nad sebou je lepší, než vyhrát tisíc bitev. Když potkáte na cestě překážky, vezměte je jako výzvu. Každá překážka vás po překonání posune blíže k cíli, něco vás naučí, posílí vaši sílu a vytrvalost.

Jdete přeci za výsledkem dostatek peněz, výmluv proč to nejde, už bylo dost.

6) Vždy mějte radost i z menších výsledků

Každá změna je k lepšímu, i když to někdy není vidět hned. Nikdo se nenarodí do zlatého paláce s řízkem v ruce. Lépe je mít 100 menších výsledků, než stát na jednom místě.

7) Vždy, když vyděláte něco navíc,

dobře promyslete, kam s těmi penězi, aby vydělávaly další peníze navíc.eske-bankovky

PS: neznamená to, že budete živořit a zapomenete žít, jen se musí dobře počítat.

Těším se na Vás ve vašem „ dostatku peněz“  konkrétní návod najdete zde>>>

Dáda

 

Komentáře

Pin It on Pinterest

Share This