Chcete si vždycky vědět rady, když na vás něco poleze, nebo budete dokonce marodit?

Chcete znát recepty, rady a triky, které se předávají po generace a skvěle fungují i dnes?

Chcete být zdrávi a fit pomocí přírodních prostředků a vyhnout se tak spoustě nežádoucích účinků léků?

Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, tak jste na správné adrese.

Mám pro vás eBook „Zdraví pro celou rodinu“, který je plný rad, receptů, tipů na většinu nemocí. Jednoduše a prakticky seřazených podle abecedy. Psala jsem ho s láskou a podle zkušeností z naší rodiny, mých známých i příbuzných.

Život je nádherný, když jste zdraví a můžete si ho tak užívat naplno :-).

Kdo jsem?

Jsem milující matka, manželka, podnikatelka, která má ráda výzvy a vyhledává jednoduchost. Miluju přírodní produkty, protože dobře vím, že léči příčinu nemocí. Vždy se snažím najít takový přípravek, aby byl funkční na více potíží a nešvarů. Vždycky řeším poměr kvalita, cena a účinek. Není jednoduché se v té dnešní nabídce zorientovat, proto jsem napsala “ Zdraví pro celou rodinu“, která je podle každodenního praxe.

Recepty jsou prověřené celými generacemi, spousty jich mám i od babiček.

Bylinky řeší příčinu nemoci a tím máte velikou šanci na vyléčení.

Všechno máte připravené IHNED k použití.

Žádné teoretické poučky, ale “ know-how z terénu“.

Nyní je eBook  jen za 249 kaček.

Je eBook i pro mě?

Bible zdraví, je pro všechny, kteří chtějí být zdraví a fit bez chemie.

u

Kdy ho začít používat?

Ihned, nebo kdykoli na vás něco leze či dokonce už marodíte.

Co tím získám?

Ušetříte peníze za drahé léky, ale hlavně získáte spousty času, který byste jinak promarodili.

Proč přírodní produkty a bylinky?

Protože léčí příčinu nemoci, nepotkačují pouze příznaky.

j

Kdo to psal?

Jsem mamka nyní už dvou puberťaček, bylinky a přírodní produkty s námi bydlí již 17 let, takže mám vyzkoušeno snad vše:-).

Jak je to napsáno?

Jednoduše, prakticky, podle každodenní praxe a hlavně s láskou a úctou k celé přírodě:-).

Všechno máte připraveno IHNED k použití, jednoduše a prakticky seřazené podle abecedy. Mám ráda jednoduchost, protože milé dámy/páni složitostí je okolo nás až dost.

Volba je jen na vás, pokud chcete být zdraví a fit bez chemie, mám pro vás perfektní návod, jak na to :-).

Žádné teoretické poučky, ale “ know-how z každodenního života“.

Protože mě zdraví moc baví, mám pro vás jako bonus video, díky kterému si uvolníte záda i páteř.

Co, se dozvíte?

 

eBook vám ukáže cestu ke zdraví

dá vám rady, recepty a návody, které můžete hned použít

pomůže vám pochopit co je nemoc a čím s ní zatočit

nahlédnete do souvislostí nemocí, které by vás ani nenapadly

nahlédnete do souvislostí nemocí, které by vás ani nenapadly

ani reklama na žádné léky

Ebook „Zdraví pro celou rodinu“ jen za 249 kaček!

Ebook už četlo spousty fanoušků a napsali o něm:

Tomu říkám spousta informací na jednom místě! Už při letmém prohlížení jsem našla tři věci, co zrovna doma řešíme, a u nich tipy, které jsem neznala. Výborný pomocník, na kterého se můžete obrátit s jakýmkoli zdravotním problémem a účinně vás nasměruje. Rozhodně doporučuji. Já si e-book nechala uložený v mobilu, ať je mi kdykoli hned při ruce.

Zuzana Šmidrkalová

Mateřství srdcem, www.zuzanasmidrkalova.cz

Fantastická elektronická kniha, kterou by měl mít každý po ruce jako první pomoc. Jsem moderní žena, ne nějaká babka kořenářka, ale kniha je napsaná velmi jednoduše a od srdce. Člověk zjistí, že ji nutně potřebuje, až když onemocní sám nebo někdo z rodiny. Nejvíc mě baví Dády příběhy. Skloubit v knize odbornou a zábavnou část je nejlepší způsob, jak se přiučit něčemu novému. Všem vám moc přeji, ať vám ebook slouží jako skvělý průvodce zdravým životním stylem. S láskou Barča.

Barbora Štěpánková

www.barborastepankova.cz

Má žena je kouzelnice. Nevím, co kde míchá a jak, ale kdykoli na nás něco leze nebo marodíme, vezme si nás do parády a za dva dny už zase jucháme. Voní to u nás po bylinkách a její nejoblíbenější parfém je čerstvý anýz. Jsem moc rád, že se o nás umí takhle postarat, chemické léky nám totiž nedělaly dobře. Mám radost, že to konečně všechno sepsala, aby i ostatní rodinky byly zdraví a fit bez chemie:-).

Joža Frencl

milující manžel

Tady jsem pro vás připravila výtah z eBooku o dýchacím ústrojí, prosím můžete nahlédnout:-)

 

  • Dýchací ústrojí – bolavé průdušky, kašle. Detailní návod najdete v odstavci s nápisem kašel. Zevně je úžasný Droserin, slabou vrstvu vmasírujeme na hrudníček zepředu i zezadu. Úlevu pocítíte při zevním používání Spironu, který obsahuje éterické oleje na uvolnění dýchacích cest. Dalším pomocníkem může být také bylinnohumátová koupel Balneol.

 

Úžasná bylina na dýchací ústrojí je divizna velkokvětá, která léčí průdušky i plíce díky svému vysokému obsahu slizovitých látek. Uvolňuje hleny, čistí průdušky při kašli a chrapotu, léči zánět hrtanu a zmírňuje celkové dráždění horních dýchacích cest. Dokonce můžeme využít i její velké, čerstvé listy a to na obklady na bolestivá místa a rány.

 

Univerzální, prsní čaj – připravíme si čajovou směs, na kterou budeme potřebovat stejný díl květu podbělu, květu divizny, prvosenky, natě plicníku, sedmikrásky a mateřídoušky. Čaj připravíme jako obvykle, ochutíme ho medem a citronem a popíjíme dle chutiJ

 

Čaj na zánět průdušek – budeme potřebovat stejný díl prvosenky, slézu, divizny, jitrocelového listu a kořene proskurníku.

Dvě lžíce této směsi odebereme a dáme macerovat do vlažné vody na 8 hodin. Potom ohřejem k bodu varu, ale nevaříme a necháme v přikryté nádobě vylouhovat. Scedíme, ochutíme medíkem a citronem, dáme do termosky a popíjíme. Zvláštní chuť dodáte čajíku, pokud místo citronu použijete grep nebo pomeranč.

 

Čaj proti astmatu – potřebujeme stejné díly listu jitrocele, kořene omanu, podbělu a proskurníku, dále nať srdečníku a semeno z fenyklu. Odebereme 2 lžíce této směsi, kterou jsme si umíchali a dáme je večer do ½ litru teplé vody, přidáme cibuli, kterou rozebereme podle plátků a necháme do rána pěkně vykoupat. Ráno přivedeme k varu, vypneme kamna a necháme 20 minut v přikryté nádobě vylouhovat. Popíjíme 2-3x denně.

 

Mateřídouška – má mezi průduškovými rostlinami královské postavení, protože dokáže léčit i chronické a zastaralé stavy a přitom je velmi vhodná i pro děti. Mezi další skvělé vlastnosti této královny patří posilování organismu, prospívá trávicímu traktu, pomáhá při menstruačních potížích.

Ochucený medem ho můžeme pít i preventivně a navíc nám bude i chutnat. Na zevní použití se mateřídouška hodí ve formě tinktury nebo obkladů na kožní vyrážky, akné, a do koupelí při revmatu a na posílení organismu.

 

Sléz maurský – je nejvhodnější bylinou na dýchací orgány, díky svému obsahu nasládlé slizovité látky. Funguje to tak, že pokryje tenkou vrstvou dýchací orgány a tím je chrání před drážděním a urychluje jejich hojení. Sléz nemá žádné vedlejší účinky a tak ho můžeme popíjet v odvaru samostatně anebo v kombinaci s jinými vhodnými bylinkami. Velmi podobně funguje na sliznice i proskurník lékařský.

 

Violka vonná – patří v souvislosti s funkcí na dýchací orgány mezi nejlepší bylinky (nesbíráme ty, co rostou na zahrádce). Teplý, fialkový čaj s medem popíjíme, když potřebujeme ztišit kašel, uvolnit hleny, pokud chraptíme a na celkové zklidnění dýchacího ústrojí.

 

Popenec břečťanovitý – je prý od pradávna osvědčeným lékem na průduškové astma, ale pomáhá i při ostatních onemocněních dýchacích cest. Dále se používá k léčení močových orgánů, uvolňuje kameny a písek v močových cestách. Mladé lístky tohoto přírodního pokladu se dávají do jarních salátů, protože mají vysoký obsah vitamínů.

Co, že vás tedy čeká? 

120 nadupaných stránek kde se dozvíte :

Co je to nemoc, jak ji vnímat, a jak s ní zacházet.

Souvislosti, aneb co nám tělo vlastně říká, když nás něco bolí, nebo marodíme.

Akupresura, jak díky ní můžeme ovlivnit celé tělo. Obrázky a návod, jak ji používat.

Varovné signály, tady se dozvíte, že když vás bolí třeba uši, vůbec to nemusí být ušima.

83 stránek praktických receptů, rad a informací na téměř všechny nemoci, seřazeno přehledně podle abecedy.

Bonusové video, díky kterému si uvolníte celé tělo.

Možná vás napadne:

Informace si najdu sám a zdarma.

Asi ano, ale ke svým osobním zkušenostem jsem nastudovala spousty knih, kterými byste se probírali pár let. Tak proč to hledat, když to máte vše připraveno IHNED k použití.

Bude to fungovat i mě?

Určitě na každou nemoc či bolístku je více rad a tipů, je na vás který si vyberete.

Co když už všechny rady a fígly znám?

Pokud zjistíte, že vám eBook nepřinesl do života nic nového, můžete jej vrátit. Poskytuji garanci na vrácení peněz po dobu 14 dnů.

Pokud cítíte, že by eBook zdraví, byl pro vás tím pravým pomocníkem na cestě ke zdravému životu, máte jedinečnou šanci ji získat.

Nyní dokonce v předprodeji jen za 249 kaček :-).

Napište mi na dada@dadafrenclova.cz

nebo volejte na 602 965 998.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.

Pin It on Pinterest

Share This