„Už mě zase škrábe v krku, bolí mne klouby, celé tělo si dělá co chce, jsem jak chcíplá myš“. To se může přihodit každému, častěji samozřejmě v tomto chladném počasí a ještě častěji, když máme doma děti. Ihned, jak toto doma slyším, nebo vidím, že ve škole je více prskavců, začínáme brát přírodní koncentrát Vironal.

baccil

Jak s tím co nejrychleji a bez komplikací zatočit?

  • do deky vlezem nejlépe s bezem ( bezinkový čaj je na pocení)
  • pocení nám jde nejlépe na cizím těle, může to být i zábavné 🙂
  • uvaříme silný vývar, kde bude hodně cibule a česneku
  • doplňujeme řádně tekutiny, minerálky, čaje, ovocné a zel. šťávy energy-1208151_640
  • bylo by fajn si odpočinout, jako bych slyšela sebe, kdy že mám odpočívat?
  • když už naše tělo něco převálcovalo, znamená to, že by si rádo odpočinulo. Vezměte si knížku, pusťte film pro pamětníky a řekněte si, všechno zlé je pro něco dobré 🙂
  • odlehčíme jídelíček, ne na váze, ale složením. Vynecháme tučná a těžká jídla, protože když bude žaludek celé dny řešit naše knedlo zelo od oběda, nezbude tělu žádná síla na posílení imunity a boj s bacily.
  • musíme pomoci tělu a podpořit armádu obraných látek. Podáváme osciloococinum, ještě lépe a levněji Vironal, který má i jiné blahodárné účinky. Díky Vironalu se stává, že viroza ani nepropukne a nebo je to záležitost dvou tří dnů a s lehčím průběhem onemocnění.
  • prostor, kde se pohybujeme zvlhčujte, a pokud nemáte zvhčovač, dejte alespoň mokrou plenu na topení. Pro lepší dýchání můžete pokápnout eukalyptem nebo mátou. U nás doma je velice oblíbený Spiron.  Je to bylinkový sprej, který brání šíření bacilům, voní po citronové trávě, usnadňuje dýchání a dobře působí na psychiku. Já ho používám celou zimu místo voňavky a spousta lidiček se ptá, co to máš za kouzelnou vůni? Dětem ho stříkám na mikiny a tím jim vytvářím ochrannou bariéru před bacily ve škole. Zároveň jim tím pomáhám lépe dýchat v přetopené místnosti.

Pokud se budete držet těchto vyzkoušených a lety prověřených rad, vaše stonání bude rychle u konce a vy se budete těšit na další krásné dny plné zdraví a vitality.

Máte už „5 jednoduchých kroků ke zdraví“, ebook plný rad a informací, jak zůstat fit a zdráv .

Buďte zdrávi a fit bez chemie.

Zdraví Vás Dáda

 

 

Komentáře

Pin It on Pinterest

Share This